Knížka "Konec věčné dietářky" se ti právě odesílá na tvůj email.
Než se pustíš do čtení, mrkni na tohle video.
Klientky, které měly největší úspěch s mým systémem, shlédly nejdřív tohle video:

HUBNI zdravě 0,5-1 kg týdně z pohodlí domova díky 35-min tréninkům!

Získej všechny moje nejlepší, krátký, efektivní tréninky z domova pouze na této stránce
a zajisti si tak hubnutí bez stagnace.
K tomu se zbavíš bolesti zad a tvoje energie se zdvojnásobí už během prvních několika dní.

Strávil jsem koučováním klientů v posilovně posledních 10 let (od roku 2013) a to, co mě neustále překvapuje, je fakt, že většina hubnoucích programů a diet tě nenaučí základní pravidla správnýho tréninkovýho programu. Který by ti s tvým úbytkem tuku hodně pomohl.

A pokud tě něco naučí, tak je to jen nekonečný šlapání na rotopedu nebo pásu a dlouhý série s 10-ky opakování cviků na břicho. To všechny bez toho, aniž by braly v potaz to, jak se budeš cítit a jak na tom bude tvůj metabolismus.

Hodně populárních diet funguje skvěle v tom, že ti pomůžou redukovat tvojí váhu...ale problém je ten, že je spoustu z té váhy tvoje svalovina (a ne tuk). A navíc tě po hubnutí dost často čeká nepříjemnej jo-jo efekt.

Takže to znamená, že na nějakou dobu sice vypadáš skvěle a vejdeš se do tvých vysněných šatů, ale cítíš se hrozně, nemáš energii a už se nemůžeš dočkat, až se budeš moci znovu najíst. Nebo si jít lehnout. A nebo obojí.

Takže i když to navenek vypadá dobře a kamarádky ti chválí postavu, uvnitř se cítíš strašně.

A to je důvod, proč ti chci ukázat můj mega balíček více jak 150 tréninků ze záznamu (ve skutečnosti už jich je tam přes 180), které ti pomůžou zjednodušit tvůj hubnoucí proces, dodají ti energii a pomůžou zabránit případnému (a častému) jo-jo efektu.

Co ti přinese MEGA BALÍČEK TRÉNINKŮ ZE ZÁZNAMU?

ZRYCHLENÝ úbytek tuku: Díky kvalitním a efektivním tréninkům se ti podaří spálit extra kalorie a zachovat svaly, které při hubnutí nechceš nikdy ztrácet.
VÍC JÍDLA v tvojí dietě: Místo toho, abys musela hubnout díky nízkému příjmu jídla se můžeš spolehnout a na tyhle domácí tréninky, díky kterým si budeš moci užívat svoje dezerty bez výčitek.
Skvělá KONDICE a NOVÁ ENERGIE: Při hubnutí tělo strádá a je dost často hodně unavené. Díky chytrým tréninkům to můžeš otočit a cítit se skvěle a mít energii na svůj (už teď plný) život.
Tréninky se PŘIZPŮSOBÍ TOBĚ: Na začátku každého tréninku se dozvíš, jak se všemi cviky bezpečně pracovat a jak si je ulehčit, když pro tebe budou náročné a nebo popřípadě natížit, pokud už budeš pokročilejší.
ZÁSOBA cvičení na minimálně 1 ROK: Nechceš příštích 12 měsíců řešit, jak trénovat? I kdybys cvičila obden, tenhle balíček ti vydrží celý jeden rok. A protože k němu dostaneš přístup NAPOŘÁD, můžeš si pak svoje oblíbené tréninky kdykoliv zopakovat.

Originální investice za 24 měsíců našeho programu : 22 800 Kč

 Dnes na této stránce
POUZE 849 Kč 

Původní investice do takového programu byla 22 800 Kč. Ale protože sis koupila mojí knížku, tak ti chci (jako poděkování) nabídnout hodně speciální cenu a proto si na této stránce celý balíček můžeš pořídit pouze za 849 Kč.

Jaká je opravdová hodnota tohoto tréninkového balíčku?

Vidět jak číslo na váze jde dolů a ty se cítíš skvěle (po všech směrech) a máš spoustu energie...jak moc ti za to stojí se takhle cítit?

Naučím tě v trénincích věci, které se můžeš naučit od jiných trenérů a koučů a zaplatit za ně tisíce korun. Pokud si najdeš osobního trenéra v posilovně (komu věříš a víš, že má zkušenosti), pořád budeš muset zaplatit minimálně 500 Kč za jednu hodinu strávenou s ním 1:1.
A naučit se všechny věci, které ti předám v těch 180+ trénincích ti bude trvat minimálně 10-15 takových individuálních lekcí.

Zatímco tady se můžeš rozhodnout zaplatit pouze 849 Kč a získat tohle všechno s doživotním přístupem a začít pálit tuk efektivně a napořád a cítit se při tom skvěle.

Page Created with OptimizePress